І Всеукраїнської археологічної конференції учнівської та студентської молоді «Ойкумена»: матеріальна культура від найдавніших часів до середини ХХ століття

Відповідно до п. 240 Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно- масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2022 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) (наказ МОН України від 15.12.2021 No 1379), метою вирішення організаційних питань інформуємо, що 27 – 29 квітня поточного року у м. Миколаєві відбудеться І Всеукраїнська археологічна конференція учнівської та студентської молоді «Ойкумена»: матеріальна культура від найдавніших часів до середини ХХ століття (далі – Конференція).

Захід проводиться Українським державним центром національно- патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, та Комунальним закладом «Миколаївський обласний Центр національно- патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» Миколаївської обласної ради (далі – МОЦНПВТК УМ).

До участі в Конференції запрошуються делегації закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої та позашкільної освіти Миколаївської області та інших регіонів України, а також делегації з інших країн. Склад делегації – здобувачі освіти віком до 21 року (за викликом організаторів) та 1 керівник (попередні умови додаються).

Програмою Конференції передбачається пленарне засідання, робота секцій «Археологія від доби каменю до середньовіччя», «Матеріальна культура нового і новітнього часу (до середини ХХ ст.)», культурно-екскурсійна програма, майстер-класи.

Захід проводитиметься з дотриманням протиепідемічних норм. У разі ускладнення епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-

2, у форматі проведення Конференції можливі зміни, про що буде поінформовано додатково.

Для участі в заочному етапі Конференції заклади освіти до 28 березня 2022 року надсилають на електронну адресу МОЦНПВТК УМ octkeum@ukr.net статті, а також проходять електронну реєстрацію за посиланням.

page2image1047144688
page2image1047145696
page2image1047146048

Телефон для довідок: (096) 128 33 42 – Бондаренко Денис Володимирович.