Фотограф Андрій Котлярчук

Друзі! Ми започаткували новий проект з видання повноформатного  альбому видатного українського митця, художника-фотографа, члена Національної спілки художників України Андрія Котлярчука, присвяченого другій річниці звільнення Київщини від російських окупантів.

Разом з самим Андрієм Котлярчуком, благодійними фондами «Ольвійський меценат» родини Крапівіних» та «Розвиток тенісу України», бізнес-клубом Дмитра Верховського та іншими небайдужими громадянами, ми приступили до збору коштів для підготовки для печаті 1000 примірників цього альбому.

Виручені від продажу альбомів кошти будуть спрямовані на:

•  підтримку підрозділу ГУР МО;

•  медичної роти 1-ї Президентської бригади «Буревій» Національної гвардії України;

•  підготовку та видання наступних альбомів А. Котлярчука та інших українських митців;

•  фінансування фото-експедицій А. Котлярчука, зйомок нових матеріалів, підготовки виставок його робіт.

Зараз ми розпочинаємо макетування альбому. Його параметри будуть наступні: розмір – 210×290мм (А4), тверда обкладинка, крейдяний папір щільністю 130 гр/м, обсяг 240 сторінок.

Орієнтовний вигляд буде схожий на цей макет, що розміщений нижче, але більш якісний. Всі тексти будуть дубльовані української та англійською мовами.

Альбом розрахований на внутрішньо українського споживача, наших співвітчизників, що мешкають за кордоном, робітників державних та приватних торгівельних, культурних та освітніх місій України за кордоном, дипломатичних установ, Міністерства економіки, закордонних справ, інших державних установ, підприємців та представників компаній всіх форм власності та видів діяльності, закордонних представництв, місій та делегацій в Україні, а також просто любителям та поціновувачам високого фото- мистецтва.

Альбом буде надрукований на найкращому поліграфічному обладнанні в м. Києві, на якісному папері з твердою коштовною обкладинкою та закладкою в кольорах українського прапору.  Всі фотографії будуть супроводжуватися інформацією на двох мовах про спосіб, апаратуру та параметри фото-зйомки, історією про тих, хто зображений на фотографіях, історією створення та датою.

Орієнтовна ціна альбому в роздрібному продажі складе 1950 гривень.

Ми пропонуємо наступні способи підтримання нашої ініціативи:

1. Добровільна пожертва на рахунок фонду без обмеження суми внеску.

2. Стати титульним меценатом, ім’я якого буде на спеціальній сторінці для персональних подяк альбому всіх тиражів (у випадку додаткового друку наступної кількості примірників) – від 30 000 грн.

3. Замовити придбання будь-якої кількості альбомів на передоплаті по ціні 1600 грн.

4. Придбати фото-роботи роботи Андрія Котлярчука в подарунковому виконанні по ціні 7200 грн. Параметри та загальний вигляд таких фотографій Ви можете подивитись на сторінці автора в фейсбуці. Весь прибуток буде спрямований на фінансування альбому. 

Сплатити благодійні внески можна на рахунок благодійного фонду «Ольвійський меценат» родини Крапівіних»: UA773052990000026006045016896, або відсканувати цей QR-код за допомогою застосунку «Приват24».